Menu
Znajdź nas na Facebooku
Nasze Łowiska
Największy klubowy
Rozrywka
Różne
Polecamy
Javascript DHTML Image Web Scroller Powered by dhtml-menu-builder.com
Prognoza Pogody
Aktualny czas
Nakarm Karpie

Liczba wyświetleń:

stat4u


Quality Baits już dostępny w Polsce! - Przesiadamy się na Ferrari


John Lilley

Od lat szukaliśmy produktu którego cena będzie atrakcyjna dla nas karpiarzy a zarówno oferowane produkty będą najwyżej jakości. O ile jest kilka porównywalnych firm na rynku oferujących kulki proteinowe, to nie zawsze wiemy z czego są zrobione i ile leżały na półce w sklepie. Dzisiaj dzięki nawiązaniu współpracy z Angielskim karpiarzem John Lilley z Quality Baits rozwiązuje się wiele problemów z którymi się borykaliśmy przez lata. Najważniejszą cechy produktu to: świeżość, najwyższa jakość kompnentów użytych do ich produkcji, powtarzalność produktu. Produkty oferowane przez Johna Lilley to towar sprawdzony na łowiskach francuskich i angielskich.Oferuje szeroką gamę wysokiej jakości przynęt gotowych, jak również ogromny wybór składników przynęt i innych dodatków. Wszystkie produkty są na najwyższym poziomie i dostarczane w atrakcyjnej cenie.

Jej kilkuletnie doświadczenie produkcyjne, zyskiwane pod kierunkiem doskonałych karpiarzy, doprowadziło do opracowania miksów rewelacyjnie skutecznych, stosowanych przy produkcji kulek proteinowych.

Ustaliliśmy, że będziemy dystrybutorem wyrobów Quality Baits na obszarze Polski. Jej ofertę karpiową, która za naszym pośrednictwem będzie rozprowadzana w Polsce, przedstawiamy w odrębnej, drugiej części artykułu.

OFERTA QUALITY BAITS >>Marcin Mizera - kulka: SQUID & ORANGE


Marcin Mizera - kulka: WORM & LVER

Podążając za marzeniami i realizując swoje pasje korzystajmy ze sprawdzonych rozwiązań.

Wszystkim karpiarzą życzymy dobrych wyborów i udanych połowów. Połamania kija!

Marcin Mizera, Piotr SalijPoniżej galeria zdjęć John Lilley - ryby złowione na produkty QUALITY BAITS