Piachy, Lubianka, Brody, Balaton, Poland

Opisy łowisk na których wędkujemy

Piachy, Lubianka, Brody, Balaton, Poland

Postprzez pyniek » 29 Lip 2009, 18:40

Szkoda, że nie mam czym dojechać bo chętnie bym zaatakował, któryś ze zbiorników :?

Zapraszam do dyskusji nt. w/w zbiorników.
Catch & Release - nie dotyczy Syrenki ;)

"Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla."

Image
Awatar użytkownika
pyniek
Rzecznik prasowy
Rzecznik prasowy

Dołączenie: 18 Mar 2009, 16:00
Miejscowość: Sandomierz

Re: Piachy, Lubianka, Brody, Balaton, Poland

Postprzez jacekb1 » 29 Lip 2009, 19:33

No to ja ponowie propozycje...

Zasiadka na Piachach w Starachowicach miedzy 5-9.08, jak ktos chetny to zapraszam. Termin ruchomy wiec sie dostosuje (urlop).
Lowisko PZW - lapanie w nocy i wywozka bez problemow, brak doplat.

PS. Dodam jeszcze, ze zbiornik o powierzchni 14,5h jest do dogadania z zarzadem kola w sprawie opieki nad nim.

Pozdrawiam
Jacek B.
jacekb1

Postprzez admin » 29 Lip 2009, 20:19

Ale jak mam opłacone składki w okręgu Tarnobrzeg to mogę tam łowic? Czy ta woda podlega pod ten okręg? Orientujesz się?
Awatar użytkownika
admin

Dołączenie: 17 Mar 2009, 14:07
Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
numer gadu-gadu: 3198229

Postprzez jacekb1 » 29 Lip 2009, 20:28

Z tego co wiem, jest porozumienie z okregiem Tarnobrzeg wiec... zaparaszam :)

Pozdrawiam
Jacek B.
jacekb1

Postprzez admin » 29 Lip 2009, 22:11

Dawno tam nie byłem, a fajna woda czysta. Chętnie też bym tam siadł na zasiadke tylko termin mi nie odpowiada (praca). Chyba że podskoczyłbym do was możę 7.08 w piątek po pracy pomoczyc kije i się zintegrowac z nowymi klubowiczami. :D
Awatar użytkownika
admin

Postprzez Paweł Wojcieszek » 30 Lip 2009, 08:34

Spokojnie, moje ulubione miejsce Piachy zawsze znajdzie dla mnie kawalek brzegu :)
Jade z Piatku na Sobote lub w Sobote rano zobaczymy co tam sie dzieje. Byłem wczoraj sprawdzić miejsca , pierwszy raz wybrałem sie na dziki brzeg, jest tam duzo miejsca i przepieknie na kilka osób.
Co do tej zasiadki to nie wiem jak bedzie, trudno znalezc czas przy malym dziecku.
Jesli ktoś jest zainetersowany informacjami na temat Piachów to służe pomocą, znam to łowisko bardzo dobrze i myśle, że kilka nowinek moge dostarczyć.
1. Wszedzie sa butelki w wodzie i takiego miejsca radze szukac i tam sie przytulić.
2. Nęcić kukurydzą i na włos to samo , kuku wanilia najlepiej sie sprawdza.
3. Zawsze przed butelką znajduje sie piaskowy blat i takich miejs szukać do wywozu zanety i zestawów.
4. Jeśli ktoś chce wyrzucac z brzegu to rzucac na 5 metrów przed butelke, nie trzeba rzucac daleko.
5. Po zarzuceniu nie ostryzc zestawów, dno zarosniete i po ściągnieciu zyłki haczyk wbija sie w zarośla i taki zestaw może stać bez efektów.
6. Polecam łwoić na metode mimo z grubą zanętą a na włos min 3 twarde duże kuku , unikniecie nieproszonych gości w postaci sumików.
7. Niestety po kilku krotnym kruciutkim sygnale dziewokwym należy sprawdzać zestaw , to nie fala tylko to pieruństwo pewnie wisi na haku, ja miałem przypadki hak nr 1 i zaciety sumik na dwa kuku, wisiał kilka godzin :)
7. Po nęceniu kulkami obserwowac ptaki, ostatnio wynosiły na potege kulki z dna :) tylko kukui zostawiały :)

Jeśli ktos ma jakieś pytania to zapraszam.
Paweł Wojcieszek

Dołączenie: 09 Lip 2009, 07:11
numer gadu-gadu: 3302664

Postprzez Paweł Wojcieszek » 30 Lip 2009, 08:44

A to na zachętę, tylko uprzedzam grasuje tam banda Starachowickich miesiarzy, szczeście, że zabiornik jest każdego roku zarybiany karpiem lub linem :

http://www.turystyka.skar.pl/modules.ph ... age&pid=72
http://wedkuje.pl/lowisko-zdjecia,piachy,57733

dodaje ja mam zasadę C&R i zdjęcie tylko pokazują jakie tam są rybki aaaaaaaaa i to nie moje zdjęcia :)
Paweł Wojcieszek

Postprzez admin » 30 Lip 2009, 09:07

Daj znać jak ci poszło nad wodą. Może jeszcze poproszę o mapke łowiska i zaznaczenie miejsc gdzie warto stawać.
Awatar użytkownika
admin

Postprzez Paweł Wojcieszek » 30 Lip 2009, 09:12

Mapa nie potrzebna :) Stawac trzeba tam gdzie widac butelki. A tak miedzy nami to jest to mały zbiornik dobrz zarybiony i z mojego doswiadczenia wszędzie po zanęceniu można liczyc na ryby. Ja miałem efekty nawet z plaży.
Paweł Wojcieszek

Postprzez pyniek » 30 Lip 2009, 10:27

Paweł! Jak jeszcze raz będziesz pokazywał Karpie na balkonie i Amury w trawie to inaczej pogadamy! :x
Catch & Release - nie dotyczy Syrenki ;)

"Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla."

Image
Awatar użytkownika
pyniek
Rzecznik prasowy
Rzecznik prasowy

Dołączenie: 18 Mar 2009, 16:00
Miejscowość: Sandomierz

Następna

Powróć do Łowiska

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość