Łódka do wywozu zanęt i przynęt

Wszystko co dotyczy wyposażenia karpiarza

Łódka do wywozu zanęt i przynęt

Postprzez kajus7 » 20 Sty 2010, 13:04

Panowie jakie jest wasze zdanie na temat stosowania łódki na zawodach? Ja myślę że to jest dobra alternatywa dla pontonu. Można wtedy i coś z z alkoholi spożyć i na spokojnie łowić. Są zawody w polsce gdzie można używać łódki i pontonu. A co myślicie o naszych zawodach żeby zezwolić. http://www.cyprinuscarpio.eu/vardata/download/info.pdf i takich przykładów jest już dużo.
Awatar użytkownika
kajus7
Klubowicz
Klubowicz

Dołączenie: 23 Mar 2009, 12:17
Miejscowość: Sędziszów Młaopolski

Re: Łódka do wywozu zanęt i przynęt

Postprzez REGGI » 30 Sty 2010, 13:22

Witaj
jedna łódke zbudowałem a teraz robie kolejną bo z tamtej niebyłem zadowolony bo bylą to łódka jednokadlubowa i z napędem na jedną śrubę i sterem kierunku a teraz robie na 2 silniki i 2 śruby oraz bez stery bo kierunek będzie zadawany przez wyłanczanie jednego z silników i jeśli chce sie szybko zawrócić w miejscu to silniki będą pracowaćodwrotnie, jeden pcha drugi ciągnie, wersja katamaran.
Awatar użytkownika
REGGI
Klubowicz
Klubowicz

Dołączenie: 30 Sty 2010, 12:35
numer gadu-gadu: 2249693

Postprzez pyniek » 28 Gru 2010, 17:36

Znalazłem cosik takiego:

http://allegro.pl/lodz-do-wywozki-zanety-zestawu-echosonda-300m-i1354040102.html

Na pierwszy rzut oka wygląda jak dziecięca zabawka, ale opis i cena przykuwa uwagę wędkarza na dłużej...

A jakie są Wasze opinie?
Catch & Release - nie dotyczy Syrenki ;)

"Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla."

Image
Awatar użytkownika
pyniek
Rzecznik prasowy
Rzecznik prasowy

Dołączenie: 18 Mar 2009, 16:00
Miejscowość: Sandomierz

Postprzez admin » 28 Gru 2010, 18:16

Częstotliwość radia 433MHz & 315 Mhz - unikaj tego jak ognia. Pozatym przy pierwszej fali będzie po łódce.
Awatar użytkownika
admin

Dołączenie: 17 Mar 2009, 14:07
Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
numer gadu-gadu: 3198229

Postprzez kormoran » 28 Gru 2010, 21:31

Witam. Na Pstraznej taki wynalazek tracil zasieg na 70 metrach.Po wielu probach wlasciciel sie poddal z piana na ustach....Pozdrawiam.
kormoran

Dołączenie: 26 Sie 2010, 19:53

Powróć do Sprzęt

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość