Nasze łowiska
Lista naszych łowisk z opisami.
Galeria
Zdjęcia z naszych zasiedzeń i nie tylko
Klubowe rekordy
Złowione, zmierzone, zważone. I wypuszczone
Forum
Miejsce do wymiany informacji.
Filmy
Sami kręciliśmy
Kontakt
Chcesz się z nami umówić na posiadówkę?
wtorek, 16 lipiec 2024

Stary Sącz, Polska


W widłach Dunajca i Popradu, zaledwie kilkadziesiąt metrów od nurtów obu brzeg, usytuowane są dwa znakomite łowiska - Staw Górny i Dolny. 


Staw Górny, znad brzegów którego rozciąga się fascynujący widok na wzgórza Beskidu Sądeckiego, jest wyrobiskiem żwirowym o pow. 30 hektarów. To woda dobrze zarybiona przede wszystkim karpiem i amurem, w której odnajdziemy też okazałe szczupaki i trocie. Podobnie jak w każdej typowej żwirowni, również tutaj dno jest niezwykle urozmaicone licznymi podwodnymi górkami. To właśnie w okolicach górek najczęściej przebywają stada powoli przemieszczających się amurów, doskonale widocznych w krystalicznej wodzie. 

Zarządcą Stawów jest Wiesław Paszkiewicz, który udzieli nam tez wszelkich informacji na temat wędkowania i obowiązującego regulaminu pod tel.0502-682-496. 
Miejsce do wędkowania ustalamy z właścicielem. Przed przyjazdem na łowisko koniecznie musimy się skontaktować w celu rezerwacji pobytu.

Opłaty:
Dolny Staw-Dniówka - 5 PLN 
Górny Staw-Dniówka - 15 PLN - gdybyśmy chcieli zostać przez 3 kolejne dni to płacimy 35 PLN.

Zapraszamy do przeczytania reportażu ze Starego Sącza

 

Sponsorzy

Znalezione obrazy dla zapytania: kordaZnalezione obrazy dla zapytania: baitboxZnalezione obrazy dla zapytania logo carppassion

 

 

 

 

 

Licznik odwiedzin